O firmie

Jesteśmy polskim producentem aluminiowych drzwi wewnętrznych w nowoczesnej formie. Produkujemy drzwi uchylno-rozwierne w konstrukcji całkowicie aluminiowej z ukrytą ościeżnicą oraz aluminiowe systemy przesuwne z niewidoczną prowadnicą. Nasze drzwi są unikatowymi i spersonalizowanymi produktami klasy premium o najwyższej jakości, które zapewnią bezpieczeństwo, komfort i design na długie lata.

Tego typu drzwi to światowy trend w architekturze wnętrz. Kwintesencja elegancji w minimalistycznej formie.

Nasza firma jako pierwsza w Polsce w 2007 roku, zaczęła produkować DRZWI UKRYTE z niewidoczną aluminiową ościeżnicą i skrzydłem aluminiowym zlicowanym z powierzchnią ściany. W środowisku architektonicznym nazwa ZEROMUR zaczęła funkcjonować jako synonim oraz potoczne określnie dla tego typu drzwi ukrytych (zlicowanych).

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra w obróbce metalu oraz nowoczesny park maszynowy spowodowały, że staliśmy się jednym z europejskich liderów w produkcji aluminiowych systemów nowoczesnych drzwi wewnętrznych. Podstawą naszej technologii jest innowacyjne zastosowanie obróbki aluminium w połączeniu z nowoczesnym designem i rzemieślniczą dbałością o detale.

Aluminiowa konstrukcja naszych drzwi gwarantuje stabilizację wymiarową oraz możliwość wykończenia drzwi ciężkimi materiałami. Ponadto aluminium to metal, który cieszy się ogromną popularnością w inżynierii i budownictwie, ze względu na swoje właściwości. Niski ciężar właściwy, wysoka wytrzymałość, doskonała odporność na korozje. A co najważniejsze jest materiałem ekologicznym, niezwykle trwałym i w pełni nadającym się do recyklingu. Aluminium nie traci swoich właściwości w procesie recyklingu oraz pozwala ograniczać emisję dwutlenku węgla. Aluminium jest metalem bardzo cenionym i w 100% przyjaznym dla środowiska.

Siedziba firmy ZEROMUR wraz z fabryką znajduje się w Szczecinie. To miasto słynące z wykwalifikowanych stoczniowców, portowej atmosfery i niemieckiej architektury. W procesie transformacji gospodarczej Szczecińska Stocznia została zamknięta i poprzez to nasza firma zyskała wielu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obróbce metalu i szkła. Podstawą szczecińskiej architektury jest styl BAUHAUS, który łączy FUNKCJONALNOŚĆ z DESIGNEM. I dlatego również nasza filozofia firmy jest ”nasiąknięta” tym stylem. BAUHAUS to pierwsza szkoła designu, minimalizmu i innowacyjności. To nurt głoszący, że wszyscy rzemieślnicy są artystami, a każdy artysta powinien umieć coś wytworzyć. BAUHAUS to szeroko pojęta prostota, minimalizm. Geometryczne i precyzyjnie wyważone formy. To połączenie techniki ze sztuką, klasycznych i bardzo trwałych materiałów tj. metal, szkło i skóra.

Nasza firma ZEROMUR produkuje drzwi z pasją, z wyjątkową dbałością o detale w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne w nowoczesnym parku maszynowym. Tworzymy drzwi z miłości do prostej formy oraz pasji do dobrego designu.

HANDWERK z języka niemieckiego: rękodzieło, rzemiosło, rzemieślniczy, wykonanie ręczne.