Technologia

Produkujemy drzwi uchylno-rozwierne w konstrukcji całkowicie aluminiowej z ukrytą ościeżnicą oraz aluminiowe systemy przesuwne z niewidoczną prowadnicą oraz listwy cokołowe ZEROMUR. Nasze drzwi są unikatowymi i spersonalizowanymi produktami klasy premium o najwyższej jakości, które zapewnią bezpieczeństwo, komfort i design na długie lata.

Drzwi ZEROMUR posiadają Krajową Ocenę Techniczną (National Technical Assessment ITB) nr ITB-KOT-2020/1477. Nasze drzwi z automatycznym progiem opadającym (uszczelką samoopadająca) posiadają wyjątkowo wysoką akustykę potwierdzoną badaniami w certyfikowanym laboratorium.

Podstawą naszej technologii jest innowacyjne zastosowanie obróbki aluminium w połączeniu z nowoczesnym designem i rzemieślniczą dbałością o detale. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra w obróbce metalu oraz nowoczesny park maszynowy spowodowały, że staliśmy się jednym z europejskich liderów w produkcji aluminiowych systemów nowoczesnych drzwi wewnętrznych.

Aluminiowa konstrukcja naszych drzwi gwarantuje stabilizację wymiarową oraz możliwość wykończenia drzwi ciężkimi materiałami. Nasza autorska wielokomorowa konstrukcja aluminiowa, umożliwia wyprodukowanie najwyższej jakości drzwi zlicowanych z płaszczyzną ściany. Zwiększona, w stosunku do tradycyjnych drzwi grubość (50 mm i 65 mm), stabilizuje skrzydło oraz znacząco wpływa na akustykę i izolację termiczną drzwi. Ponadto aluminium to metal bardzo ceniony w budownictwie ze względu na swoje właściwości, a co najważniejsze, jest materiałem ekologicznym, niezwykle trwałym, o niskim śladzie węglowym, nadającym się do recyklingu.

W naszej technologii oferujemy drzwi bezprzylgowe i przylgowe, które otwierają się na zewnątrz lub do środka pomieszczenia. Przy czym strona licowania wygląda jednakowo.  Co więcej, nasze ościeżnice znakomicie nadają się do montażu zarówno w ścianach murowanych jak i w ścianach z płyt G-K.

 

System drzwi ZEROMUR charakteryzuje się tym, że do jego wyprodukowania użyto najwyższej jakości materiałów:

profile aluminiowe tłoczne przez koncern HYDRO, światowego lidera w produkcji aluminium

– solidne, ukryte, wieloosiowe zawiasy SIMONSWERK, regulowane w 3 płaszczyznach, certyfikowane z odpornością na 200 000 cykli otwarć i zamknięć

– nowoczesne zamki magnetyczno-mechaniczne KFV, które umożliwiają zamykanie drzwi komfortowo, cicho i bez użycia siły bez wystającej zasuwki

– wypełnienie skrzydeł aluminiowych jest z styroduru XPS, które zwiększa izolację termiczną i akustyczną oraz poprawia sztywność skrzydła drzwiowego

– w ościeżnicach i skrzydłach drzwiowych, stosujemy stalowe nitonakrętki, które zapewniają solidne i pewne mocowanie na lata

Drzwi ZEROMUR można uzupełnić dodatkowymi akcesoriami technologicznymi tj.:

– wyciszający próg samoopadający

– samozamykacz ”ramieniowy”

– samozamykacz ”zawiasowy”

– elektrozaczep (prądowo otwarty, prądowo zamknięty)

– dodatkowy zamek na wkładkę patentową

ZEROMUR produkuje drzwi z pasją, z wyjątkową dbałością o detale w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne w nowoczesnym parku maszynowym.

Pliki do pobrania